Dy motorë janë përplasur ditën e sotme tek rrethrrotullimi i Shkozës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:00 dhe për pasojë ka mbetur i lënduar një prej drejtuesve me iniciale F. M.

Ky i fundit ndodhet në spital duke marrë kujdes shëndetësor.

NJOFTIMI

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 25.02.2021, rreth orës 11:00, tek rrethrrotullimi i Shkozës, janë përfshirë në përplasje mjeti motorr me drejtues H. H, me mjetin motorr me drejtues F. M. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i motorrit shtetasi F. M., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu