Një aksident u regjistrua në mesditë në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Mengël.

Dy automjete u përplasen mes tyre. Për pasojë nuk ka pasur të plagosur, me përjashtim të tronditjeve që kanë pësuar drejtuesit e këtyre automjeteve dhe dëmeve materiale.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila kreu veprimet proceduriale për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.

Sipas të dhënave të paraprake, dyshohet se shkak për këtë aksident është bërë moti me lagështi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu