Një aksident është rregjistruar ditën e sotme në Elbasan.Aksidenti sipas burimeve nga vendngjarja ndodhi në bulevardin “Qemal Stafa” ,gjatë rrugës që të çon tek shkolla “Pedagogjike”.

Në aksident janë përfshirë dy autovetura.

Nga përplasja mes tyre ka pasur vetëm dëme materiale dhe asnjë person nuk ka mbetur i lënduar.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila ka kryer veprimet proceduriale për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.

Dyshohet se shkak ka qenë humbja e kontrollit për shkak të motit me lagështirë.

Nga Anxhela Salaj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu