Një aksident është rregjistruar ditën e sotme në qytetin e Tiranës.

Aksidenti sipas burimeve nga vendngjarja ndodhi në Ambasadën Italiane.

Në aksident janë përfshirë dy autovetura.

Nga përplasja mes tyre ka pasur vetëm dëme materiale dhe asnjë person nuk ka mbetur i lënduar.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia e cila ka kryer veprimet proceduriale për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti.

Dyshohet se shkak ka qenë humbja e kontrollit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu