Pas deklaratës ku shprehën dashurinë për njëri-tjetrin, gjatë punatës së sotme të “Përputhen Prime”, Andi dhe Tea janë shfaqur shumë të afruar, ndërsa Andi shpesh shtrinte kokën mbi Tean.

Duke folur për ndodhitë e kaluara, Tea i tha Andit shpirt, por folën edhe për atë që përjetuan në takimin e natës së ndërrimit të viteve. Ndërkohë teksa fliste Andi tregoi se nuk e kishte puthuar atë ditë Tean.

Andi deklaroi:

Ishim te shtëpia ime për vit të ri me familjen time, u mblodhëm të gjithë bashkë dhe s’kishim ku rrinim vetëm me njëri-tjetrin. S’ia mora dot një puthje atë ditë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu