Dorian Kuka është djali i ri i cili iu bashkua ditën e sotme programit të njohur të përputhjes së çifteve dhe që ndezi menjëherë debat në studio. Gjithçka filloi për shkak se Doriani komentoi Sarën dhe Jasminën dhe nuk foli për Antonelën dhe Ledianën, ndërsa tha se nuk ka asnjë koment. Por, Lediana nuk kuptoi arsyen se përse e bëri këtë dhe menjëherë e pyeti, ndërsa ai iu përgjigj “sepse më dukeni më shumë si nusja me vjehrrën, vetëm ziheni’. Por, ky koment nuk i pëlqeu Antonelës, e cila iu kthye menjëherë.

Debati:

Doriani: Me dukeni si vjehrra me nusen, vetëm ziheni.

Antonela: Mos na bëj shaka se kemi këtu plot. Sa vjeç je, se as lesh në fytyrë nuk ke.

Doriani: Jemi në vitin 2021, po të kesh lesh sot…, i bie që unë të ndjehem i ofenduar se nuk kam lesh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu