22 oficerë policie në Vlorë janë pezulluar nga detyra. Deri më tani mësohet se ata mbanin poste dhe detyra të ndryshme në radhët e uniformave blu.

Burime thonë se të pezulluarit janë kryesisht inspektorë, por mes tyre ka edhe drejtues në sektorë të ndryshëm.
Nuk dihen ende arsyet e kësaj vendimmarrje të papritur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu