Një 21-vjeçar shqiptar është plagosur mbrëmjen e djeshme në lagjen Kalithea në Athinë.

Mësohet se ai është qëlluar nga një person ende i paidentifikuar. Sipas mediave greke shqiptari është gjetur i mbuluar me “bojë të kuqe” dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit.

Mësohet se ai është jashtë rrezikut për jetën. Ende nuk ka informacion se si ka ndodhur ngjarja e plotë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu