Një person është plagosur me qytën e armës, pas një sherri midis disa personave në Tiranë.

Sipas informacioneve, sherri ka nisur pas përplasjes së dy makinave në rrugën pranë Fakultetit të Drejtësisë në Tiranë. Një nga shoferët ka goditur me qytën e pistoletës shoferin tjetër, në sy të bashkëshortes së tij.

Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu