Një 36-vjeçar ka rënë nga lartësia në zonën e Kamzës dhe mësohet se është nisur me urgjencë për në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite ndërsa i riu po punonte në çatinë e shtëpisë së tij.

36-vjeçari ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e saj,

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu