Në fotot e publikuara nga LSA ditën e sotme, mes njerëzve që këshillon apo gjobit policia, është parë edhe gazetari dhe moderatori Ardit Roshi.

Në foto dallohen dy efektivë të Policisë së Shtetit teksa flasim me Roshin i cili është pikasur pa maskë në fytyrë.

Njëri prej tyre mban në dorë bllokun e gjobave, por nuk dihet nëse moderatori e ka marrë një të tillë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu