Nga Mariglen Miraka

Portieri cërrikas i Turbinës, Vokli Laroshi, grumbullohet në kombëtaren e 21 vjeçarëve të Shqipërisë

Drejtuesit e skuadrës shpresa kuqezi kanë grumbulluar, për dy ndeshjet e rradhes portierin e Turbinës Vokli Laroshi. Ky i fundit ka bërë një paraqitje pozitive me cërrikasit, duke treguar një forme tepër të mirë.

Për këtë arsye 19 vjeçari i talentuar, është thirrur përsëri, tek ekipi i 21 vjeçarëve, për dy ndeshjet me Kosovën dhe Anglinë.

Kjo gjë ka kënaqur shumë, vetë gardianin cërrikas Vokli Laroshi, që do të kërkojë të bëjë një paraqitje sa më dinjitoze në këtë grumbullim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu