Motra e Afërdita Dreshaj, Jehona ka publikuar disa foto mjaft provokuese në rrjetet sociale.

Ajo ka pozuar e zhveshur para kamerës, teksa mbante në duar një copë me pupla, për të mbuluar pjesët intime.

Fotot janë shkrepur nga fotografi i njohur Fadil Berisha.

Si duket, Jehona Dreshaj po mendon që të ndjekë gjurmët e motrës së saj, Afërdita.

Kjo e fundit është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë e një djali.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu