Është publikuar skandali i radhës i emisionit “Përputhen”
Konkurrenti i emisionit, Atdhe Xheravina ka festuar ditën e të dashuruarve krah një vajze.

Një fotografi po qarkullon në rrjete sociale, teksa ai shihet pranë një biondine.

Atdheu nuk  ka shkruar ndonjë mbishkrim në fotografi për të zbuluar raportin mes  vajzës dhe tij  vetëm se i ka bërë tag.

Ndryshe, ky është skandali i radhës i publikuar dhe sipas rregullave të emisionit nuk iu lejohet takimi me vajza jashtë programit djemve apo e kundërta me vajzat, si do reagoi produksioni lidhur me këtë mbetet të shihet në emisionet në vijim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu