“Një mijë fjalë, një mijë puthje nuk do mjaftonin për të të treguar sa dashni ka kjo zemra ime për ty. Për ty që je gjithçka për mua. Gëzuar ditëlindjen o shpirt i bukur dhe i rrallë. Të dua pafund”. Me këto fjalë zemre, Marsela ka uruar partnerin e saj në ditën e lindjes.

Me disa momente të papublikuara më parë krah Vitmarit, këngëtarja na tregoi se është më e lumtur se kurrë me të.

Puthje, përqafime dhe shumë dashuri, janë gjithçka na përcolli Marsela vetëm me një postim.

A ka më bukur se dashuria?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu