Mediat në Greqi raportojnë detaje të reja rreth shqiptarit që u qëllua mbrëmjen e së premtes me armë zjarri në Athinë .

Shqiptari kishte në dosjen e tij penale, vrasje, vjedhje dhe grabitje. Ndërsa, një ditë para se të qëllohej, ai ishte arrestuar nga policia pasi ishte duke lëvizur me antiplumb ndërsa drejtonte një mjet elektrik.

Veç këtyre, shqiptari kishte me vete edhe një sasi të vogël droge me vete. Identiteti i tij nuk dihet endë ndërsa plumbin e ka marrë në këmbë.

Kujtojmë se pas ngjarjes,dy emigrantët hipin në një taksi dhe nën kërcënimin e një arme e detyruan shoferin t’i çonte në stacionin e Larissas, ku u larguan, duke lënë një armë brenda automjetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu