Një i ri ka hapur zjarr mbremjen e djeshme ne lagjen nr.1

Ngjarja rreth ores 9:30

Policia ka qene ne vendngjarja

Ka bllokuar te gjithe rrugen

Kane proceduar te riun ne gjendje te lire

Pasi kane konfirmuar se arma ka qene me fishek manover

Burime te miat Policia ende nuk reaguar dhe nuk e ka bere raportimin e ngjarjes

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu