Kryeministri Edi Rama njihet si mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ai nuk ngurron tu kthejë përgjigje mjaft prej qytetarëve që komentojnë në profilin e tij.

Duke marrë shkas nga zgjedhjet në Kosovë një qytetar shprehet me fjalët “Më vjen turp që të kam kryeministër…”.

Sigurisht që nuk ka munguar as përgjigja e kryeministrit…
ja dhe debati mes tyre:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu