Mësohet identitetet e 4 të plagosurve nga aksidenti në Ersekë.

Shoferi Dëfrim Leka së bashku me Gëzim Bellin, Fadol Kllomollarin dhe Petrit Hyskollarin, të katërt nga Pogradeci udhëtonin nga Leskoviku kur kanë rënë nga ura e Barmashit.

Dyshohet se shoferi humbi kontrollin e mjetit teksa pas aksidentit janë dërguar në spital, nga ku dy ndodhen në gjendje kritike për jetën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu