Një tërmet u regjistrua mëngjesin e sotëm në zonën e Durrësit, lëkundjet e së cilit u ndjenë dhe në Tiranë.

Sipas Qendrës Europiane të Regjistrimit të Tërmeteve tërmeti ishte me magnitudë 3.6 Rihter me epiqendër 12 km në verilindje të Durrësit dhe thellësi 11 km.

Fatmirësisht nuk raportohen dëme nga ky tërmet.

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu