Rekord shifrash me COVID-19 në qytetin e Elbasanit.

Burimebëjnë me dije, se ditën e sotme janë konfirmuar 17 raste të reja me koronavirus.

Ministria e Shëndetësisë ditën e djeshme raportoi 134 raste të reja me koronavirus, 100 pacientë të shëruar dhe asnjë humbje jete.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu