Reshjet e dendura të shiut në ditët e fundit kanë sjellë probleme në disa qarqe të vendit. Në segmentin e rrugës Arbrit në afërsi të Urës Çereneçi është shkëputur një masiv shkëmbi. Shkëmbi ka çarë betonin që mbron rrugën dhe ka rënë në asfalt. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar si pasojë e masivit të shkëputur.

Firma mirëmbajtëse e rrugës ka ndërhyrë për pastrimin e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu