Këngëtarja Rita Ora mbrëmjen e djeshme ka mbërritur në Sidney të Australisë, pasi do të jetë pjesë e jurisë së “The Voice”. Ajo do të izolohet për 14 ditë, për shkak të rregullave antiCOVID, shkruan Daily Mail.

Rita ka marrë me qira një super apartament në një hotel me pesë yje, për të cilin do të paguajë 500 dollarë për një nat. Gjithsej këngëtares do t’i kushtojë plot shtatë mijë euro për dy javë.

30-vjeçarja do të duhet të qëndrojë në një ‘penthouse’, kurse pas kësaj periudhe do të jetë në gjendje të vazhdojë agjendën e saj.
Sic e shihni dhe nga fotot vendi ku do të qënrojë këngëtarja shqiptare është tejet luksoz.

 

Udhëtimi i saj në anën tjetër është konsideruar si ‘egoist’, pasi Ora theu rregullat antiCOVID në Londër. Përmes një organizimi për festën e ditëlindjes së 30-të, Rita grumbulloi shoqërinë e saj në një lokal nate.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu