Këngëtari Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë që pas ndarjes së tij nga Nora.

Roberti është përfolur shpeshherë për lidhje me vajzat e shoëbizit e ketë herë thashethemet kanë nisur pas një videoje të postuar nga vetë ai.

Këngëtari shfaqet duke darkuar me modelen italiane, Maria Bove, e cila ka postuar një video duke u puthur me të, ndërsa kështu i ka dhënë fund beqarisë.

Roberti shihet duke filmuar Marian, e cila po rregullohet para se të bëjë foto dhe duke qeshur i kërkon këngëtarit të presë. “Jo prit të bëhem gati”, i thotë Maria.

“Ti je gjithmonë gati, oh Zot”, dëgjohet duke thënë Roberti duke e komplimentuar kështu modelen.

Edhe bukuroshja seksi ka ndarë në InstaStory një video me këngëtarin shqiptar. Doni më? Maria e shoqëroi postimin me një zemër, duke treguar kështu se ata janë çifti më i ri i showbiz-it.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu