Në studion e emisionit Roped With Olsi , Roza Lati tha se i vetmi VIP me të cilin nuk flet është Stresi. Sipas Rozës, shkak i krisjes së marrëdhënies mes saj dhe reperit ishte një sketch i përgatitur në emisionin e saj për Stresin, të cilin ish e fejuara e tij, Keisi nuk e ka pritur mirë.

Ndërprerja e komunikimit mes tyre ishte e pakuptueshme sipas Rozës, por gjithsesi simpatia dhe vlerësimi për Stresin mbetet ende duke qenë se Roza dhe reperi kanë patur vazhdimisht marrëdhënie të mira shoqërore dhe profesionale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu