Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë arrest shtëpie ndaj të riut,  Leonard Berisha i akuzuar se dhunoi një mjek të QSUT-së, Petrit Gjorgji. Berisha ka shprehur pendese para gjykatë dhe pretendon se mjeku po i rrihte gjyshin.

Ky moment ka irrituar të afërmin që shoqëronte pacientin, i cili e ka goditur nga pas mjekunshpjegoi  si ndodhi incidenti. Ai tha se kishin një pacient me probleme me veshkat, ndërsa për një moment ka rënë nga krevati. Gjormi shpjegoi se me ndihmën e kolegëve janë munduar ta ngrenë.

Ky moment ka irrituar të afërmin që shoqëronte pacientin, i cili e ka goditur nga pas mjekun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu