Në aksin Elbasan-Librazhd gjatë ditës së sotme ka pasur rrëshqitje dherash e rënie të gurëve nga mali si pasojë e reshjeve të shumta të shiut.

Mjetet e mirëmbajtjes po pastrojnë vazhdimisht aksin rrugor.Ndërkohë çdo shofer duhet të tregojë kujdes gjatë udhëtimit në këtë aks.

Rrëshqitje dherash dhe gurësh ka pasur gjithashtu edhe në akse të tjera rrugore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu