Vitet kalojnë njësoj për të gjithë, por jo për J.Lo! Këngëtarja duket sikur do të qëndrojë përgjithmonë e re dhe do ruajë në çdo kohë freskinë e saj.

Sigurisht, është në gjene, por ajo gjithashtu e ndihmon lëkurën dhe trupin për të ruajtur formën më të mirë.

Së fundmi, teksa prezantonte produktet e saj, J.Lo zbuloi produktin “sekret” i cili bën mrekulli për lëkurën dhe e kemi fjalën për vajin e ullirit.

“Mami më ka pas thënë që vaji i ullirit është kura për gjithçka”-tha Lopez, ndaj mos vononi ta provoni vajza!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu