Prokuroria e Tiranës ka sekuestruar 5 milionë euro pasuri të personave të dënuar për trafik droge.

Mësohet se aksioni është udhëhequr nga Prokuroria e Tiranës dhe nuk bëhet me dije ende se kush janë personat të cilëve u është sekuestruar pasuria.

Organet ligjzbatuese në vend nuk kanë dhënë një reagim zyrtar në lidhje me këtë aksion dhe janë munduar ta kryejnë larg vëmendjes mediatike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu