Një autobuz me të rinj nga Peja është sulmuar nga një grup serbësh në Berane të Malit të Zi.

Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje dhe ende nuk dihet arsyeja përse ka ndodhur ky sulm.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu