Mbrëmjen e djeshme në një nga lokalet e Prishtinës, ka ndodhur një ngjarje e cila ka përfunduar në konflikt fizik mes personave që ndodheshin aty.

Mediat raportuan se një sherr ka ndodhur mes tre vajzash që u përfshinë në një përleshje fizike.

Sharje, kapje nga flokët dhe goditje me sendet që gjendeshin aty shihen të jenë përdorur nga vajzat që ishin pjesë e sherrit të ndodhur.

Klientët e tjerë janë futur gjatë kohës së sherrit që ti ndanin vajzat që të mos agravohej më shumë situata.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu