Një sherr mes punonjësve të Policisë ka ndodhur së fundi në Tiranë. Punonjësi i Policisë së Shtetit, konkretisht i SHÇBA-së Ardit Zenelaj ka kanosur me armë dy punonjës të Policisë Bashkiake.

Zenelaj mësohet se është ndaluar nga dy punonjës të Policisë Bashkiake, por ka bërë rezistencë dhe u ka nxjerrë armën dy kolegëve të tij. Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu