Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore sot feston ditëlindjen.

Shkëlzen Jetishi-Xeni ka lindur me 1 mars në vitin 1964

Qysh se nga koha kur ka qenë fëmijë ai ka interpretuar projekte muzikore i cili është veçuar çdoherë pothuajse me zërin e tij dhe sot gëzon një vend special në zemrën e publikut.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu