Shkojnë të vjedhin mobilerinë, pikasen nga pronari, Arben Cepele dhe kushëriri, Arben Cepele, i cili mbeti i plagosur me armë zjarri.

Sipas fqinjëve, kjo është hera e dytë që tentohet të vidhet nga persona te paidentifikuar.

65 vjeçari ka një djalë emigrant ne Angli. Familjaret nuk pranojnë të flasin ndërsa banoret shprehen se kane dëgjuar sot mbi ngjarjen.

Autorët nuk janë gjendur ndërsa policia i ka shpallur ata në kërkim.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu