Shkrimtarja e njohur shqiptare, Mira Meksi vuan nga një sëmundje e rëndë.

Aktualisht, ajo ndihet e rrezikuar edhe nga pandemia e Covid-19. Prandaj, në këto kohë të vështira një thirrje shkon për institucionet shëndetësore që të vaksinohet shkrimtarja.

Kujtojmë që prej disa javësh në vendin tonë ka nisur vaksinimi kundër koronavirusit, konkretisht tek bluzat e bardha dhe tek të moshuarit +65.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu