Miles McCollum ose i njohur ndryshe me emrin e artit Lil Yachty, është ndaluar nga autoritet sepse po i jepte makinës me një shpejtësi tejet të madhe, mbi normat e lejuara. Ai u ndalua në një autostradë të Atlantas. 23-vjeçari ishte me 240km/h në momentin kur i bënë me shenjë të ndalonte. Ai u vu në pranga dhe u dërgua në burgun e Atlanta City, ndërsa automjeti i tij iu dha një shoku. Edhe pse mediat e huaja shkruan se ai ishte në burg, vetë reperi me anë të një postimi ka treguar që është i lirë dhe jo në qeli.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu