Një automjet tip BMW X5 ka marrë flakë në ecje e sipër në aksin Qafë Thanë-Pogradec. Automjeti ka pësuar defekt teknik, çka ka bërë që ai të përfshihet në mënyrë të menjëhershme nga flakët.

Edhe pse ndërhyrja e zjarrfikësve është arritur të bëhet relativisht shpejt, mjeti është djegur pothuajse komplet në pjesën e përparme dhe sallonin e brendshëm. Fatmirësisht nga djegia e tij nuk ka të lënduar pasi drejtuesi ka arritur të dalë në kohë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu