Po ashtu mësohet se lënda plasëse ka shpërthyer në oborrin e banesës së P.Ç. 53 vjeç.

Autoritetet sqarojnë se shpërthimi nuk ka shkaktuar dëme në njerëz apo dëme materiale.

Lidhur me këtë shpërthim policia ka nisur një hetim dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarje dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu