Në orët e vona të mesnatës së të hënës ,një makinë ka shpërthyer në zonën e Liqenit të Thatë.

Burime bëjnë me me dije se flakët janë përhapur dhe te makinat e tjera që ndodheshin përreth zonës.

Si pasojë e flakëve dhe e zhurmës janë alarmuar banorët e disa pallateve që ndodheshin përrreth. Fatmirësisht deri më tani nga ngjarja nuk raportohet për të lënduar vetëm dëme materiale

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu