Gjendet kufoma e një shtetasi shqiptar në ishullin Paro të Greqisë.  E gjetur nga disa  alpinistë në shetitjen e tyre në Agio Anargiron, kufoma është me shkallë të lartë dekompozimi .

Viktima është rreth 40-45 vjec dhe nga një ekzaminim makroskopik u zbulua se kishte dëmtime në kokë, ende të panjohura.  Vijon ekspertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar nëse e kanë vrarë apo ka rënë nga ndonjë lartësi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu