Angela Martini është një ndër vajzat më të ndjekura të showbiz-it shqiptar.  Modelja që prej vitit 2017 është martuar me biznesmenin Dragos Savulescu, ku herë pas herë në llogarinë e saj në Instagram ndan momentet e lumtura krah tij.

Ajo ka vendosur që t’i përgjigjet disa prej pyetjeve më interesante të fansave duke i publikuar në InstaStory.

Sigurisht nuk munguan pyetjet për jetën personale dhe një prej ndjekësve e pyeti modelen për sekretin e një lidhjeje të shëndetshme.

Angela u përgjigj se një lidhje e shëndetshme duhet të ketë dashuri të vërtetë dhe shumë seks.

“Dashuri e vërtetë dhe shumë seks”-ka shkruar Angela.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu