Edhe nxënësi, që në dukje është i mitur, fillon të sistemojë veshjet pas momenteve me mësuesen. Videoja është publikuar nga një faqe në rrjetet sociale me emrin

“Antidroga”, dhe administratorët pretendojnë se videoja është xhiruar në qytetin e Shkodrës.
Featured image of article: Pamje-SKANDALOZE/ Mësuesja në Shkodër kryen gjeste të turpshme me nxënësin në cepat e shkollës, videoja ku të dy sistemojnë rrobat po bën xhiron e rrjetitMësuesja dhe nxënësi30

Një video skandaloze që po bën xhiron e rrjeteve sociale tregon një nxënës që përgatitet të dalë nga një zonë e një shkolle bashkë me një mësuese, me të cilën lihet të kuptohet se ka kryer akte të turpshme, në mos më keq, marrëdhënie seksuale. Në pamje shihet që gruaja në video, e cila supozohet se është mësuaesja, ngre pantallonat dhe nis të rregullohet.

Edhe nxënësi, që në dukje është i mitur, fillon të sistemojë veshjet pas momenteve me mësuesen. Videoja është publikuar nga një faqe në rrjetet sociale me emrin “Antidroga”, dhe administratorët pretendojnë se videoja është xhiruar në qytetin e Shkodrës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Dosja.al kontaktoi me faqen via “Instagram Direct”. Në komunikim me redaksinë e Dosja.al, faqja virale që ka publikuar një sërë skandalesh, përfshirë edhe dhunimin e 15-vjeçarit nga Policia tek Liqeni, (LEXO KËTU), thonë se personi që dërgoi pamjet raporton se janë xhiruar në një shkollë në Shkodër. “Personi qe e ka derguar thot qe është ne shkoder”, shkruan Antidroga.al.

Pamjet janë të rënda dhe autoritetet duhet të marrin masat për t’i verifikuar se ku ka ndodhur ngjarja e rëndë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu