Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Soni Malaj është bërë nostalgjike.  Ajo ka vendosur të rishpërndanjë një postim të sajin që daton shtatë vite më parë.

Në fotografinë e postuar në Instagram Story, Soni shfaqet së bashku me këngëtaret Miriam Cani dhe Tuna Sejdiu. Mesa duket vajzat përveç se janë kolege, janë edhe mikesha shumë të mira pasi e kujton me emocion kohën e shkuar.

Kujtojmë që disa muaj më parë, Soni publikoi një fotografi krah Tunës, teksa po qëndronin në një nga lokalet e Prishtinës, ku shkroi “Partnerja ime në krim.” Marrëdhënia mes dy vajzave duket se është shumë e afërt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu