Lidhja midis reperit Stresi dhe bukuroshes Kejsi ka pasur gjithmonë vemendjen e mediave për uljet dhe ngritjet e shumta. I ftuar në “Shiko kush luan” Stresi tha se vazhdon të flasë me të dashurën e tij dhe lidhja mes tyre ecën normalisht. Së fundmi ata kishin shkëmbyer foto dhe video në whatsapp me njëri-tjetrin.

Gjatë lojës Stresit i është kërkuar të hedhë foto në Instagram me modelen Trejsi Sejdini, por më parë Stresi nuk harron të lajmërojë Kejsin, me një mesazh zanor se gjithçka është për lojë.

Gjithashtu stresi sqaroi për publikun se nuk ka qenë i sëmurë me Covid-19 por thjesht ka qenë i ftohur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu