Një plagosje me armë të ftohtë është shënuar para pak çastesh pranë shtëpisë se Oficerëve në qytetin e Vlorës. Burime bëjnë me dije se ambulanca është nisur me urgjencë drejt vendit të ngjarjes.

Sipas informacioneve paraprake është plagosur me thikë në këmbë një 45-vjeçar, jashtë-rrezikut për jetën.

Dyshohet që dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin pranë një lokali dhe njëri prej tyre ka goditur me thikë shokun e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu