- Advertisement -

TAG

1.3 milionë euro

Ja për çfarë arrestohen 4 sipërmarrësit shqiptarë

Katër sipërmarrës shqiptarë u arrestuan nga autoritetet italiane me akuzën se shfrytëzonin punonjësit e tyre. Sipas mediave italiane, shqiptarët e arrestuar janë Elvisa dhe...

Latest news

- Advertisement -