- Advertisement -

TAG

2021

Parashikimi i motit 14 janar 2021

Pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira. Pritet që në pjesën e dytë të ditës vranësirat të shtohen në...

Horoskopi 13 janar 2021

Dashi- Sot pritet të jetë një ditë mjaft interesante në planin sentimental, por duhet të nxirrni në pah anën tuaj më të mirë. Është momenti...

Parashikimi i motit 13 janar 2021

Sipas MeteoAlb, vendi ynë paraqitet në kushte të qëndrueshme atmosferike deri në orët e mesditës. Por në orët vijuese vranësirat do të shtohen duke...

Horoskopi 12 janar 2021

Dashi- Fati do të jetë në anën tuaj sot, me intuitë do të arrini që të merrni vendimet e duhura. Në punë gjithçka do të...

Horoskopi 11 janar 2021

Dashi- Një ditë të keqe do të kaloni sot. Ju mund të bëheni viktimë e komploteve, nga miqtë dhe kolegët në punë. Duhet të keni...

Parashikimi i motit 11 janar 2021

Sipas MeteoAlb, deri në orët e mesditës vendi ynë do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin reshje të pakta. Ndërsa...

Horoskopi 8 janar 2021

Dashi-Një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje, pasi yjet ndikojnë së tepërmi për konsolidimin e raporteve dhe nga ana tjetër ju...

Parashikimi i motit/Reshje shiu në të gjithë territorin e Shqipërisë

Sipas MeteoAlb, kushtet e paqëndrueshme atmosferike mbeten dominuese në vendin tonë, duke bërë që vranësirat e shpeshta të sjellin reshje shiu në pjesën më...

Parashikimi i motit 7 janar/Do të vijojnë reshjet e shiut dhe ato të dëborës në zonat malore

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar vijon të jetë i përfshirë nga një sistem i dendur vranësirash, i cili do të sjelli në Ultësirën Perëndimore reshje...

Këto janë 3 shenjat e horoskopit më me fat për vitin 2021

Më në fund, 2020 po mbyll ciklin e tij dhe 2021 është viti që të gjithë po e presim me shpresë dhe padurim. Por viti...

Latest news

- Advertisement -