- Advertisement -

TAG

32-vjeçare

Falsifikonte dokumenta, arrestohet 39-vjeçarja

Operacioni "Udhëtimi i sigurtë" ka vënë në pranga një 39 vjeçare nga Fieri me iniciale E.T dhe ka  shpallur në kërkim dy bashkëpunëtorët e...

Latest news

- Advertisement -