- Advertisement -

TAG

Abuzim Seksual

Akuzohet për abuzim seksual me të mitur, arrestohet ish-drejtori i Teatrit Kombëtar

Ish-drejtori i Teatrit Kombëtar të Greqisë Dhimitris Ligniadhis është arrestuar nga policia pasi akuzohet për abuzim seksual me të mitur. 55 vjeçari dha dorëheqjen nga...

Abuzoi disa herë me të bijën 16-vjeçe, e mitura: “Tentova të kundërshtoj babin, por më dogji me çakmak”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një vajzë 16-vjeçare është abuzuar seksualisht nga i ati. Burime bëjnë me dije se e mitura...

E tmerrshme/Babai monstër abuzon me vajzën e tij 4-muajshe dhe më pas e mbyt

Një baba monstër është burgosur për 93 vjet për abuzim seksual dhe mbytje të vajzës së tij vetëm katër muajshe. Leonardo Garcia Bojorquez nga Meksika...

Latest news

- Advertisement -