- Advertisement -

TAG

Abuzim

Abuzoi me të bijën 16-vjeçare, gjykata merr vendimin

Bali Mazreku, 61-vjeçari i cili është dyshohet se abuzoi seksualisht me vajzen e tij 16-vjeçare, prej disa vitesh është lënë në burg nga Gjykata...

“Unë do të vras veten nëse ti nuk pranon të kalosh natën me mua”, 26-vjeçarja që abuzoi seksualisht me 15-vjeçaren

26-vjeçarja nga Gramshi Anxhela Shuli u ndalua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, me akuzën e “Kryerjes së marrëdhënies seksuale ose homoseksuale me të...

25-vjeçarja abuzon seksualisht me një 16-vjeçare në Vorë. “Më mashtroi e më çoi tek shtëpia e saj”

Një rast i rëndë raportohet nga Vora. Mësohet se një 16-vjeçare ka kallëzuar në polici një 25-vjeçare për të cilën ajo thotë se e...

Ngjarje e rëndë. Njerku abuzon me 14-vjeçaren. Ajo gjen shpëtim tek tezja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil ku një 14-vjeçare është abuzuar s*ksualisht për dy vite me radhë nga njerku i saj. Burime...

Abuzimi me fëmijët/ Yuri Kim:”Kriminelët në burg! Fëmijët lërini të jenë fëmijë!”

Në Ditën Ndërkombëtare të Abuzimit Ndaj Fëmijëve ambasadorja e SHBA-së në Shqipëri, Yuri Kim, ka bërë apel që kriminelët të lihen në burg. Në ditën...

Abuzim se*ual me të mitur/ Arrestohet 18-vjeçari, në kërkim një tjetër

Policia e Lezhës ka dhënë ditën e sotme njoftimin se një 18-vjeçar me iniciale S.P., banues në Pukë, është vënë në pranga , ndërsa...

Prifti që abuzonte me fëmijët, gjendet i vrarë nga ngulja e kryqit në fyt

At Roger Matassoli në Francë është gjendur i vdekur, pasi i ishte ngulur një kryq në fyt. I dyshuari i identifikuar vetëm si Alexandre V.,i...

Abuzonte seksualisht me pulat/Rregjistrohej nga e shoqa

Një punëtore e kujdesit filmoi burrin e saj duke bërë seks me pula në bodrumin e shtëpisë së tyre. Pamjet e tmerrshme të Rehan...

Latest news

- Advertisement -